Bulunduğunuz Sayfa: Ana Sayfa › Kurumsal

Duyurular

3. Havalimanı için ihale tarihi belli oldu
Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin (DHMİ) İstanbul’da yapılması planlanan üçüncü havalimanının ihalesi için 28 Eylül’de ilana çıkması bekleniyor...
12 Eylül 2012 Çarşamba 09:32

Yeni binamız hizmete başladı...
09-17-2012
Yeni binamız hizmete başladı...
Yeni antrepo binamız hizmete girmiştir. Çorlu Havalimanı gümrük sahasında hizmet vermeye başlayan Odrap Kargo, en son teknoloji ile donatılmış antrepo binası ile kurumsal müşterilerine daha hızlı ve yüksek standartta hizmet verecektir.
Yeni web sitemiz yayında
09-17-2012
Odrap.com.tr adresinde yeni web arayüzü ile hizmetinizdeyiz.Kurumsal müşterilemizin daha hızlı bilgilendirilmesi amacı ile hazırlanmakta olan Online Takip sistemi çalışmaları hızla devam etmektedir.
backnext

Odrap Cargo

Çorlu Hava Limanı’ndaki (TEQ) Geçici Gümrüklü Depolama Terminali yine Odrap Cargo tarafından işletilmektedir. Kargo terminali, gümrüklü depolama, dağıtım, sevkiyat ve envanter yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Odrap Cargo, müşterilerine bütün kargo lojistik servis seçeneklerini temin ederken, uluslararası firmalara, organizasyonlara ve devlet kurumlarına bütünleşik, yoğunlaştırılmış ve proaktif lojistik çözümler sunar. Misyonumuz 

Müşteri taleplerini karşılayan yenilikçi ve düşük maliyetli hizmetler sunarak çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza sürekli büyüme ve başarı temin edecek karlı operasyonlar yaratmak. Kurallara uygun ve kesintisiz kalite yönetimi süreçlerinin devamlılığını sağlamak. Türkiye’nin uluslararası rekabetteki gelişmelerine katkıda bulunan etkili, dinamik ve mükemmel kargo terminali olabilmek için bilgimizi ve deneyimimizi ortaya koymak. 

Vizyonumuz

2015 yılında rakiplerimizden daha fazla pazar payına sahip olarak Türkiye’deki lider hava yolu kargo terminali olmak.

Biz, müşterilerimize tutarlı bir şekilde daha esnek ve ayrıcalıklı servisler sunarak ve iş akışlarımızı çeşitlendirerek, yenilikçi teknolojilere yatırım yaparak, iş kolumuzdaki en yetenekli insanları çekip işimize katarak bu amacımıza ulaşabileceğimize inanıyoruz.


Değerlerimiz

  •  Uzun dönemli müşteri ilişkileri sağlamak
  •  Tüm ilişkilerimizde güven ve dürüstlüğü öne çıkarmak 
  •  Teknik ve profesyonel mükemmellik seviyesine ulaşmak
  •  Çalışanlarımızı eğitmek, geliştirmek ve onlara refah sağlamak
  •  Çevremize ve içinde bulunduğumuz topluma yüksek değer vermek


UA-45061062-1